آموزشفناورینرم‌افزار

کاربران بالاخره می‌توانند نام کاربری خود را در اسنپ چت تغییر دهند + آموزش تصویری

تغییر یوزرنیم اسنپ چت (Snapchat) یکی از آپشن های جدید این برنامه پرطرفدار است. در حقیقت پس از سال‌ها درخواست کاربران از اسنپ چت برای اضافه کردن این ویژگی خاص، این شرکت سرانجام دست به کار شد و این نیاز کاربر را برطرف کرد.

پس با این تفاسیر اسنپ ​​چت به تازگی به کاربران این امکان را می‌دهد که یکی از مهمترین عناصر پروفایل اکانت مجازی خود، یعنی نام کاربری را تغییر دهند.

چگونه یوزرنیم اسنپ چت را عوض کنیم؟

در حالیکه قبلاً فقط می‌توانستید نام نمایشی Snapchat خود را تغییر دهید، به گفته وبسایت آلومگ به تازگی نیز تغییر یوزرنیم اسنپ چت یکی از موارد اضافه شده به آن است.

قبلاً اگر می‌خواستید نام کاربری متفاوتی در اسنپ چت داشته باشید، تنها گزینه شما حذف کامل حساب و راه‌اندازی حساب جدید بود.

اما دیگر لازم نیست چنین کاری را انجام دهید. از 23 فوریه 2022، همه کاربران اسنپ چت در هر دو نسخه iOS و Android می‌توانند نام کاربری خود را در برنامه تغییر دهند.

آنچه باید قبل از تغییر یوزرنیم اسنپ چت خود بدانید!

شما می‌توانید نام کاربری اسنپ چت خود را تنها سالی یک بار تغییر دهید، بنابراین در مورد نامی که انتخاب می‌کنید خوب فکر کنید. همچنین هنگامی که یوزر نیم اسنپ چت خود را تغییر دادید، ممکن است دیگر هرگز نتوانید از نام کاربری قبلی خود استفاده کنید.

مورد مهم دیگری که باید بدانید این است که نمی‌توانید نام کاربری را انتخاب کنید که در گذشته توسط کاربر دیگری از اسنپ چت استفاده شده است. این امر به این معنی نیز هست که شما نمی‌توانید نام کاربری را انتخاب کنید که ممکن است ثبت شده باشد هرچند، غیرفعال باشد.

در نهایت بدانید که، تغییر یوزرنیم اسنپ چت بر روی اکانت شما از جمله مخاطبین، اسنپ کد، اسنپ اسکوور و حافظه، تأثیری نخواهد داشت.

خرید انواع قاب موبایل

نحوه تغییر یوزرنیم اسنپ چت

تغییر یوزرنیم اسنپ چت

برای تغییر نام کاربری در اسنپ چت یک فرآیند ساده است. مراحل ساده زیر را دنبال کنید:

  1. برنامه اسنپ چت را روی گوشی خود باز کنید.
  2. روی Bitmoji خود در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.
  3. سپس روی علامت تنظیمات در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.
  4. در زیر قسمت اکانت من، روی نام کاربری ضربه بزنید.
  5. اکنون نام کاربری مورد نظر خود را در کادر باز شده وارد کنید.
  6. اگر نام کاربری انتخابی شما در دسترس است، روی دکمه آبی رنگ Next ضربه بزنید.

تمام!!! نام کاربری جدید شما برای یک سال آینده ذخیره می‌شود!

اسنپ چت و نیاز کاربران!

کاربران اسنپ چت سالهاست که از سازندگان این برنامه درخواست میکنند که امکان تغییر یوزرنیم اسنپ چت را برای آنها فراهم کنند و اکنون زمانیست که اسنپ چت تسلیم این نیاز آنها شده و کاربران نیز هیجان خود را همراه با اسکرین شات هایی از نام کاربری جدید خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند.

makeuseof

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

متاسفیم، لطفا افزونه‌ها و نرم‌افزارهای مسدودکننده تبلیغات خود را غیر فعال کنید یا سایت ما را در لیست سفید قرار بدین :(