فناوریمچ بند و ساعت هوشمند

منتظر معرفی ساعت هوشمند پوکو توسط شیائومی باشید

ساعت هوشمند پوکو با دریافت گواهی SGS، یک قدم به رونمایی رسمی نزدیک‌تر شد. به علاوه، حالا ما اطلاعات تازه‌ای در مورد باتری و شیوه شارژ ساعت هوشمند Poco داریم.

چندی پیش، منابع مختلف از رویت دستگاهی با شماره مدل M2131W1 در رگولاتوری‌های روسیه خبر دادند؛ دستگاهی که گفته می‌شد ساعت هوشمند جدید Poco است، اما اطلاعات کافی در مورد آن وجود نداشت. در شرایطی که شیائومی با معرفی دو گوشی Poco X4 Pro 5G و Poco M4 Pro در کانون توجه قرار دارد، گزارش تازه‌ای در مورد این اسمارت واچ با دریافت گواهی SGS از رگولاتوری‌های بلژیک با شماره مدل M2131W1 منتشر شده است که وجود آن را تایید می‌کند.

مطابق با اطلاعاتی که یکی از افشاگرهای معروف به نام Piyush Bhasarkar نخستین بار منتشر کرده، این گواهی ماه گذشته برای ساعت هوشمند پوکو صادر شده است و به نظر می‌رسد سرعت شارژ باتری محصول جدید چینی‌ها، 1.5 وات (5 وات / 0.3 آمپر) خواهد بود. در همین حال، منابع دیگر از رویت ساعت هوشمند پوکو در مالزی با دریافت گواهی SIRIM و اندونزی با دریافت گواهی SDPPI با همین شماره مدل خبر داده‌اند. با این تفاسیر، می‌توان گفت ساعت جدید Poco در تعداد زیادی از کشورهای آسیایی به بازار عرضه می‌شود.

متاسفانه، در حال حاضر اطلاعاتی در مورد مشخصات فنی این ساعت در دسترس نیست و ما فقط می‌دانیم که ساعت هوشمند Poco قرار است توسط یکی از زیرمجموعه‌های شیائومی به نام 70mai تولید شود.

محمد قاسمی

بعد از تجربه راه‌اندازی آلوتاپ، تصمیم گرفتم تا سراغ علاقه همیشگی خودم یعنی دنیای فناوری برم و مفتخرم به عنوان موسس و مدیر آلومگ، قلم خودl ر, پیشکش علاقه‌مندان تکنولوژی و دنیای فناوری کنم.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

متاسفیم، لطفا افزونه‌ها و نرم‌افزارهای مسدودکننده تبلیغات خود را غیر فعال کنید یا سایت ما را در لیست سفید قرار بدین :(